Çocuk Eğlence Hayvan Piyano

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma App Family - Best games for kids
Eğlence ve heyecan dolu olan, çocuklar için üretilen bu yepyeni oyunu siz de deneyin.

Çocukların gelişimini önemseyen bu mükemmel oyun onların çok eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak. Başta zihinsel gelişim olmak üzere sosyal, duygusal ve dil alanındaki gelişimleri de destekleyecek olan bu oyun çocukların okula hazırlıklı bir şekilde gitmesini sağlayacak.Yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve minik animasyonlar ile de dikkat çeken bu mükemmel oyun çocukların neşesini yerine getirirken aynı zamanda da eğitimlerine destek olacak. Çocukların verimli zaman geçirmesini sağlayan bu mükemmel oyun onların vazgeçilmezi de olacak.

Çocukların verilen hayvanların yaşadığı alanların olduğu resimleri seçmesi gereken bu oyunda epey çaba harcamaları gerekecek. Çocukların beyin jimnastiği yapacağı bu oyun onların gelişimine olumlu yönde katkı sağlayacak. Verimli zaman geçirmenin en iyi yolu olan bu oyun çocukların gözdesi olacak.

Eğlenceli, eğitici ve yepyeni olan bu harika oyunu siz de çok beğeneceksiniz.  Bu oyuna hemen sahip olun. İndir butonuna basarak indireceğiniz bu oyun tamamen ücretsiz. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyunu istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. İstedikleri her yerde kolayca oynayabilecekleri boş zamanlarını hem eğitici hem de çok eğlenceli bir uğraş ile bu oyunla geçirebilecekleri bu fırsatı onlara vermelisiniz. Yapmanız gereken şey bu oyunu hemen indirmek. İyi oyunlar.

Çocuk Eğlence Hayvan Piyano indir